Opis Gianfranco Ferre GFF1252-006-54 naočare za sunce
Gianfranco Ferre GFF1252-006-54 naočare za sunce su veoma privlačne, moderne, šarmantne i neodoljive, a namenjene su seksepilnim ženama koji vole modu i stil. Naočare za sunce Gianfranco Ferre GFF1252-006-54 su izradjene od najkvalitetnijih materijala, a dizajnirane su u elegantnoj Havana braon boji, dok su stakla ovih naočara u sivoj boji. Gianfranco Ferre GFF1252-006-54 ženske naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Gianfranco Ferre GFF1252-006-54 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Gianfranco Ferre |
| Model: | GFF1252-006-54 |
| Pol: | ženske |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | mačkaste |
| Materijal okvira: | plastika |
| Boja - kod boje: | 006 |
| Boja u slovima: | braon |
| Boja okvira: | Havana brown |
| Boja stakla: | smoke mirror |
| Dužina drške: | 140 mm |
| Širina okvira: | 54 mm |
| Širina mosta: | 17 mm |
| Tip rama: | pun ram |
140 mm
MM
Dužina
drške
54 mm
MM
Širina
stakla
17 mm
MM
Širina
mosta




