Opis Emporio Armani EA501M-579180-47 naočare za sunce
Emporio Armani EA501M-579180-47 naočare za sunce su veoma luksuzne, atraktivne, šarmantne i dopadljive, a namenjene su prefinjenim muškarcima slobodnog duha koji odišu stilom i elegancijom. Naočare za sunce Emporio Armani EA501M-579180-47 su napravljene od kvalitetne plastike, a dizajnirane su u elegantnoj kombinaciji Havana braon i žute boje, dok su stakla naočara u plavoj boji. Emporio Armani EA501M-579180-47 muške naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Emporio Armani EA501M-579180-47 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Emporio Armani |
| Model: | EA501M-579180-47 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | okrugle |
| Materijal okvira: | plastika |
| Boja u slovima: | braon |
| Boja okvira: | Havana brown/yellow |
| Boja stakla: | blue |
| Dužina drške: | 140 mm |
| Visina okvira: | 46 mm |
| Širina okvira: | 47 mm |
| Širina mosta: | 20 mm |
| Tip rama: | pun ram |
140 mm
MM
Dužina
drške
46 mm
MM
Visina
okvira
47 mm
MM
Širina
stakla
20 mm
MM
Širina
mosta



