Opis Donna Karan DO500S-001-57 naočare za sunce
Donna Karan DO500S-001-57 su veoma luksuzne, sofisticirane, elegantne, atraktivne i glamurozne ženske naočare za sunce. Donna Karan DO500S-001-57 naočare za sunce plene svojom elegancijom, a napravljene su od najkvalitetnijih materijala. Naočare za sunce Donna Karan DO500S-001-57 100% štite od UV zračenja, a dizajnirane su u atraktivnoj crnoj boji, dok su stakla u sivoj boji. Donna Karan DO500S-001-57 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Donna Karan |
| Model: | DO500S-001-57 |
| Pol: | ženske |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | avijator |
| Materijal okvira: | plastika |
| Boja - kod boje: | 001 |
| Boja u slovima: | crna |
| Boja okvira: | black |
| Boja stakla: | grey |
| Dužina drške: | 135 mm |
| Širina okvira: | 57 mm |
| Širina mosta: | 17 mm |
| Tip rama: | pun ram |
| Tip naocara: | avijator |
135 mm
MM
Dužina
drške
57 mm
MM
Širina
stakla
17 mm
MM
Širina
mosta


