Opis Longchamp LO142S-711-59 naočare za sunce
Longchamp LO142S-711-59 naočare za sunce su veoma luksuzne, elegantne, glamurozne i prefinjene, a namenjene su ženama koje vole glamur i modu. Naočare za sunce Longchamp LO142S-711-59 su napravljene od najkvalitetnijih materijala, a dizajnirane su u elegantnoj i gracioznoj zlatnoj boji, dok su stakla naočara u plavoj boji. Longchamp LO142S-711-59 ženske naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Longchamp LO142S-711-59 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Longchamp |
| Model: | LO142S-711-59 |
| Pol: | ženske |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | leptir |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja u slovima: | zlatna |
| Boja okvira: | gold |
| Boja stakla: | blue |
| Dužina drške: | 140 mm |
| Visina okvira: | 53,7 mm |
| Širina okvira: | 59 mm |
| Širina mosta: | 13 mm |
140 mm
MM
Dužina
drške
53,7 mm
MM
Visina
okvira
59 mm
MM
Širina
stakla
13 mm
MM
Širina
mosta



