Opis Komono KOMS18-16-54 naočare za sunce
Komono KOMS18-16-54 naočare za sunce su veoma moderne, atraktivne, sofisticirane i elegantne, a namenjene su šarmantnim ženama slobodnog duha koje vole glamur. Naočare za sunce Komono KOMS18-16-54 su napravljene od najkvalitetnije plastike, a dizajnirane su u elegantnoj crnoj boji, dok su stakla naočara u sivoj boji. Komono KOMS18-16-54 ženske naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Komono KOMS18-16-54 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Komono |
| Model: | KOMS18-16-54 |
| Pol: | ženske |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | leptir |
| Materijal okvira: | plastika |
| Boja u slovima: | crna |
| Boja okvira: | black |
| Boja stakla: | grey |
| Dužina drške: | 148 mm |
| Širina okvira: | 52 mm |
| Širina mosta: | 20 mm |
| Tip rama: | pun ram |
148 mm
MM
Dužina
drške
52 mm
MM
Širina
stakla
20 mm
MM
Širina
mosta


