Opis Calvin Klein CKJ20215S-600-58 naočare za sunce
Calvin Klein CKJ20215S-600-58 naočare za sunce su veoma prefinjene, dopadljive, šarmantne i elegantne, a namenjene su sofisticiranim muškarcima koji vole modu i stil. Naočare za sunce Calvin Klein CKJ20215S-600-58 su napravljene od kvalitetnog materijala, a dizajnirane su u elegantnoj kombinaciji tamno srebrne i crvene boje, dok su stakla u sivoj boji. Calvin Klein CKJ20215S-600-58 muške naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Calvin Klein CKJ20215S-600-58 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Calvin Klein |
| Model: | CKJ20215S-600-58 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | avijator |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja - kod boje: | 600 |
| Boja u slovima: | srebrna |
| Boja okvira: | matte red/gun metal |
| Boja stakla: | smoke mirror |
| Dužina drške: | 145 mm |
| Širina okvira: | 58 mm |
| Širina mosta: | 15 mm |
| Tip rama: | pun ram |
145 mm
MM
Dužina
drške
58 mm
MM
Širina
stakla
15 mm
MM
Širina
mosta


