Opis Donna Karan DK108-035-54 naočare za sunce
Donna Karan DK108-035-54 naočare za sunce su veoma luksuzne, elegantne, glamurozne i atraktivne, a namenjen su sofisticiranim muškarcima sa džentlmenskim manirima. Naočare za sunce Donna Karan DK108-035-54 su napravljene od najkvalitetnijih materijala, a dizajnirane su u elegantnoj metalik srebrnoj boji, dok su stakla u plavoj boji. Donna Karan DK108-035-54 muške naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Donna Karan DK108-035-54 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Donna Karan |
| Model: | DK108-035-54 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | wayfarer |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja - kod boje: | 035 |
| Boja u slovima: | srebrna |
| Boja okvira: | silver |
| Boja stakla: | blue |
| Dužina drške: | 135 mm |
| Širina okvira: | 54 mm |
| Širina mosta: | 16 mm |
135 mm
MM
Dužina
drške
54 mm
MM
Širina
stakla
16 mm
MM
Širina
mosta


