Opis Police SPLA53-06WT-55 naočare za sunce
Police SPLA53-06WT-55 naočare za sunce su veoma elegantne, sofisticirane, šarmantne i glamurozne, a namenjene su prefinjenim muškarcima koji zrače elegancijom i stilom. Naočare za sunce Police SPLA53-06WT-55 su napravljene od najkvalitetnijih materijala, a dizajnirane su u elegantnoj crnoj boji, dok su stakla u sivoj boji. Police SPLA53-06WT-55 muške naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Police SPLA53-06WT-55 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Police |
| Model: | SPLA53-06WT-55 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | wayfarer |
| Materijal okvira: | plastika |
| Boja u slovima: | crna |
| Boja okvira: | black |
| Boja stakla: | grey |
| Dužina drške: | 145 mm |
| Širina okvira: | 55 mm |
| Širina mosta: | 20 mm |
| Tip rama: | pun ram |
145 mm
MM
Dužina
drške
55 mm
MM
Širina
stakla
20 mm
MM
Širina
mosta



