Opis Trussardi STR304-07MK-51 naočare za sunce
Trussardi STR304-07MK-51 naočare za sunce su veoma moderne, atraktivne, šarmantne i elegantne, a namenjene su urbanim muškarcima koji odišu stilom. Naočare za sunce Trussardi STR304-07MK-51 su napravljene od kvalitetnih materijala, a dizajnirane su u elegantnoj kombinaciji bež i Havana braon boje, dok su stakla u braon boji. Trussardi STR304-07MK-51 muške naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Trussardi STR304-07MK-51 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Trussardi |
| Model: | STR304-07MK-51 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | wayfarer |
| Materijal okvira: | plastika |
| Boja u slovima: | bež |
| Boja okvira: | biege/Havana brown |
| Boja stakla: | brown |
| Dužina drške: | 140 mm |
| Širina okvira: | 51 mm |
| Širina mosta: | 21 mm |
| Tip rama: | pun ram |
140 mm
MM
Dužina
drške
51 mm
MM
Širina
stakla
21 mm
MM
Širina
mosta


