Opis Pierre Cardin PC8390/S-29A-55 naočare za sunce
Pierre Cardin PC8390/S-29A-55 naočare za sunce su veoma luksuzne, moderne, privlačne i elegantne, a namenjene su muškarcima i ženama koji vole modu i stil. Naočare za sunce Pierre Cardin PC8390/S-29A-55 su napravljene od kvalitetne plastike, a dizajnirane su elegantnoj crnoj boji, dok su stakla u sivoj boji. Pierre Cardin PC8390/S-29A-55 unisex naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Pierre Cardin PC8390/S-29A-55 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Pierre Cardin |
| Model: | PC8390/S-29A-55 |
| Pol: | unisex |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | ovalne |
| Materijal okvira: | plastika |
| Boja u slovima: | crna |
| Boja okvira: | black |
| Boja stakla: | grey |
| Dužina drške: | 135 mm |
| Širina okvira: | 55 mm |
| Širina mosta: | 18 mm |
| Tip rama: | pun ram |
135 mm
MM
Dužina
drške
55 mm
MM
Širina
stakla
18 mm
MM
Širina
mosta


