Opis Police SPL741-0492-54 naočare za sunce
Police SPL741-0492-54 naočare za sunce su veoma elegantne, prefinjene, glamurozne i šarmantne, a namenjene su sofisticiranim i smelim muškarcima koji odišu hedonizmom. Naočare za sunce Police SPL741-0492-54 su napravljene od najkvalitetnijih materijala, a dizajnirane su u elegantnoj srebrnoj boji, dok su stakla u sivoj boji. Police SPL741-0492-54 muške naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Police SPL741-0492-54 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Police |
| Model: | SPL741-0492-54 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | okrugle |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja u slovima: | srebrna |
| Boja okvira: | silver |
| Boja stakla: | grey |
| Dužina drške: | 135 mm |
| Širina okvira: | 54 mm |
| Širina mosta: | 18 mm |
| Tip rama: | pun ram |
135 mm
MM
Dužina
drške
54 mm
MM
Širina
stakla
18 mm
MM
Širina
mosta



