Opis Marc Jacobs MARC452/F/S-807-61 naočare za sunce
Marc Jacobs MARC452/F/S-807-61 naočare za sunce su veoma lukuzne, atraktivne, šarmantne i neodoljive, a namenjene su elegantnim ženama koje odišu stilom i glamurom. Naočare za sunce Marc Jacobs MARC452/F/S-807-61 su izradjene od kvalitetnih materijala, a dizajnirane su u elegantnoj crnoj boji, dok su stakla ovih naočara u sivoj boji. Marc Jacobs MARC452/F/S-807-61 ženske naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Marc Jacobs MARC452/F/S-807-61 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Marc Jacobs |
| Model: | MARC452/F/S-807-61 |
| Pol: | ženske |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | leptir |
| Materijal okvira: | plastika |
| Boja u slovima: | crna |
| Boja okvira: | black |
| Boja stakla: | gray |
| Dužina drške: | 140 mm |
| Širina okvira: | 61 mm |
| Širina mosta: | 13 mm |
| Tip rama: | pun ram |
140 mm
MM
Dužina
drške
61 mm
MM
Širina
stakla
13 mm
MM
Širina
mosta


