Opis Calvin Klein CK19306S-410-54 naočare za sunce
Calvin Klein CK19306S-410-54 naočare za sunce su veoma moderne, atraktivne, šarmantne i elegantne, a namenjene su urbanim muškarcima koji vole modu. Naočare za sunce Calvin Klein CK19306S-410-54 su napravljene od kvalitetnog metala, a dizajnirane su u elegantnoj kombinaciji metalik srebrne i plave boje, dok su stakla u plavoj boji. Calvin Klein CK19306S-410-54 muške naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Calvin Klein CK19306S-410-54 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Calvin Klein |
| Model: | CK19306S-410-54 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | avijator |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja - kod boje: | 410 |
| Boja u slovima: | srebrna |
| Boja okvira: | metalik/navy blue |
| Boja stakla: | blue |
| Dužina drške: | 140 mm |
| Širina okvira: | 54 mm |
| Širina mosta: | 19 mm |
| Tip rama: | pun ram |
140 mm
MM
Dužina
drške
54 mm
MM
Širina
stakla
19 mm
MM
Širina
mosta



