Opis Le Coq Sportif LCS6004-192P-54 naočare za sunce
Le Coq Sportif LCS6004-192P-54 naočare za sunce su veoma moderne, atraktivne, elegantne, neodoljive i urbane, a namenjene su muškarcima koji sport i avanturu. Naočare za sunce Le Coq Sportif LCS6004-192P-54 su napravljene od najkvalitetnijih materijala, a dizajnirane su prefinjenoj havana braon boji, dok su stakla u braon boji. Le Coq Sportif LCS6004-192P-54 muške naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Le Coq Sportif LCS6004-192P-54 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Le Coq Sportif |
| Model: | LCS6004-192P-54 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | wayfarer |
| Materijal okvira: | plastika |
| Boja u slovima: | braon |
| Boja okvira: | brown |
| Boja stakla: | brown |
| Dužina drške: | 145 mm |
| Širina okvira: | 54 mm |
| Širina mosta: | 16 mm |
| Tip rama: | pun ram |
145 mm
MM
Dužina
drške
54 mm
MM
Širina
stakla
16 mm
MM
Širina
mosta


