Opis Gianfranco Ferre GFF1240-002-51 naočare za sunce
Gianfranco Ferre GFF1240-002-51 naočare za sunce su veoma moderne, atraktivne, privlačne i šarmantne, a namenjene su elegantim muškarcima slobodnog duha koji prate najnovije modne trendove. Naočare za sunce Gianfranco Ferre GFF1240-002-51 su napravljene od najkvalitetnijih materijala, a dizajnirane su od metala u elegantnoj kombinaciji srebrne i crne boje, dok su stakla od plastike u sivoj boji. Gianfranco Ferre GFF1240-002-51 muške naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Gianfranco Ferre GFF1240-002-51 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Gianfranco Ferre |
| Model: | GFF1240-002-51 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | okrugle |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja - kod boje: | 002 |
| Boja u slovima: | srebrna |
| Boja okvira: | Shiny Light Ruthenium/Black |
| Boja stakla: | gray |
| Dužina drške: | 145 mm |
| Širina okvira: | 51 mm |
| Širina mosta: | 21 mm |
| Tip rama: | pun ram |
145 mm
MM
Dužina
drške
51 mm
MM
Širina
stakla
21 mm
MM
Širina
mosta



