Opis Vogue VO4081S-280/76-55 naočare za sunce
Vogue VO4081S-280/76-55 naočare za sunce su veoma luksuzne, glamurozne, prefinjene i atraktivne, a namenjene su sofisticiranim ženama koje odišu stilom. Naočare za sunce Vogue VO4081S-280/76-55 su napravljene od kvalitetne plastike, a dizajnirane su u elegantnoj i otmenoj zlatnoj boji, dok su stakla u plavoj boji. Vogue VO4081S-280/76-55 ženske naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Vogue VO4081S-280/76-55 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Vogue |
| Model: | VO4081S-280/76-55 |
| Pol: | ženske |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | okrugle |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja u slovima: | zlatna |
| Boja okvira: | gold |
| Boja stakla: | blue |
| Dužina drške: | 135 mm |
| Širina okvira: | 55 mm |
| Širina mosta: | 17 mm |
| Tip rama: | pola rama |
135 mm
MM
Dužina
drške
55 mm
MM
Širina
stakla
17 mm
MM
Širina
mosta


