Opis Donna Karan DK518-237-51 naočare za sunce
Donna Karan DK518-237-51 naočare za sunce su veoma luksuzne, atraktivne, šarmantne i elegantne, a namenjene su urbanim muškarcima slobodnog duha koji odišu stilom. Naočare za sunce Donna Karan DK518-237-51 su napravljene od kvalitetne plastike, a dizajnirane su u elegantnoj Havana braon boji, dok su stakla u plavoj boji. Donna Karan DK518-237-51 muške naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Donna Karan DK518-237-51 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Donna Karan |
| Model: | DK518-237-51 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | wayfarer |
| Materijal okvira: | plastika |
| Boja - kod boje: | 237 |
| Boja u slovima: | braon |
| Boja okvira: | Havana brown |
| Boja stakla: | blue |
| Dužina drške: | 135 mm |
| Širina okvira: | 51 mm |
| Širina mosta: | 16 mm |
| Tip rama: | pun ram |
135 mm
MM
Dužina
drške
51 mm
MM
Širina
stakla
16 mm
MM
Širina
mosta


