Opis Bally BY0024-D-08K-61 naočare za sunce
Bally BY0024-D-08K-61 naočare za sunce su veoma luksuzne, prefinjene, glamurozne i atraktivne, a namenjene su sofisticiranim i elegantnim muškarcima. Naočare za sunce Bally BY0024-D-08K-61 su napravljene od najkvalitetnijih materijala, a dizajnirane su u elegantnoj srebrnoj boji, dok su stakla u braon boji. Bally BY0024-D-08K-61 muške naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Bally BY0024-D-08K-61 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Bally |
| Model: | BY0024-D-08K-61 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | avijator |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja u slovima: | srebrna |
| Boja okvira: | shiny gunmetal |
| Boja stakla: | brown |
| Dužina drške: | 145 mm |
| Širina okvira: | 61 mm |
| Širina mosta: | 13 mm |
| Tip rama: | pun ram |
| Zemlja proizvodjač: | Italija |
145 mm
MM
Dužina
drške
61 mm
MM
Širina
stakla
13 mm
MM
Širina
mosta


