Opis Donna Karan DK107-001-56 naočare za sunce
DKNY DK107-001-56 su veoma prefinjene, otmene, atraktivne i glamurozne naočare za sunce namenjene glamuroznim i urbanim ženama. DKNY DK107-001-56 naočare za sunce plene svojom elegancijom, a napravljene su od najkvalitetnijih materijala. Naočare za sunce DKNY DK107-001-56 100% štite od UV zračenja, a dizajnirane su u crnoj boji, dok su stakla u sivoj boji. DKNY DK107-001-56 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Donna Karan |
| Model: | DK107-001-56 |
| Pol: | ženske |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | leptir |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja - kod boje: | 001 |
| Boja u slovima: | crna |
| Boja okvira: | black |
| Boja stakla: | gray |
| Dužina drške: | 135 mm |
| Širina okvira: | 56 mm |
| Širina mosta: | 15 mm |
135 mm
MM
Dužina
drške
56 mm
MM
Širina
stakla
15 mm
MM
Širina
mosta


