Opis Swarovski SK0231-28G-55 naočare za sunce
Swarovski SK0231-28G-55 naočare za sunce su veoma ženstvene, atraktivne, moderne, šarmantne i sofisticirane, a namenjene su elegantnim ženama koje vole glamur i stil. Naočare za sunce Swarovski SK0231-28G-55 su izradjene od kvalitetnih materijala, a dizajnirane su u elegantnoj i atraktivnoj zlatnoj boji, dok su stakla ovih naočara u braon boji. Swarovski SK0231-28G-55 ženske naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Swarovski SK0231-28G-55 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Swarovski |
| Model: | SK0231-28G-55 |
| Pol: | ženske |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | leptir |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja - kod boje: | 28G |
| Boja u slovima: | zlatna |
| Boja okvira: | shiny rose gold |
| Boja stakla: | brown |
| Dužina drške: | 135 mm |
| Širina okvira: | 55 mm |
| Širina mosta: | 15 mm |
| Tip rama: | pun ram |
135 mm
MM
Dužina
drške
55 mm
MM
Širina
stakla
15 mm
MM
Širina
mosta


