Opis Dsquared² DQ0337-02C-59 naočare za sunce
Dsquared DQ0337-02C-59 naočare za sunce su veoma neodoljive, očaravajuće, atraktivne, šarmantne i glamurozne, a namenjene su urbanim i sofisticiranim muškarcima koji zrače stilom. Naočare za sunce Dsquared DQ0337-02C-59 su napravljene od najkvalitetnijih materijala, a dizajnirane su u elegantnoj i glamuroznoj kombinaciji crne i srebrne boje, dok su stakla u sivoj boji. Dsquared DQ0337-02C-59 muške naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Dsquared DQ0337-02C-59 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Dsquared² |
| Model: | DQ0337-02C-59 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | ovalne |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja - kod boje: | 02C |
| Boja u slovima: | crna |
| Boja okvira: | black/silver |
| Boja stakla: | grey |
| Dužina drške: | 130 mm |
| Širina okvira: | 59 mm |
| Širina mosta: | 19 mm |
| Tip rama: | pun ram |
130 mm
MM
Dužina
drške
59 mm
MM
Širina
stakla
19 mm
MM
Širina
mosta



