Opis Calvin Klein CK8029S-405-54 naočare za sunce
Calvin Klein CK8029S-405-54 naočare za sunce su veoma luksuzne, atraktivne, moderne, ženstvene i neodoljive, a namenjene su elegantnim i sofisticiranim ženama koje vole modu. Naočare za sunce Calvin Klein CK8029S-405-54 su izradjene od kvalitetnih materijala, a dizajnirane su u elegantnoj kombinaciji plave i zlatne boje, dok su stakla ovih naočara u braon boji. Calvin Klein CK8029S-405-54 ženske naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Calvin Klein CK8029S-405-54 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Calvin Klein |
| Model: | CK8029S-405-54 |
| Pol: | ženske |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | leptir |
| Materijal okvira: | metal/plastika |
| Boja - kod boje: | 405 |
| Boja u slovima: | plava |
| Boja okvira: | blue/gold |
| Boja stakla: | brown |
| Dužina drške: | 135 mm |
| Širina okvira: | 54 mm |
| Širina mosta: | 18 mm |
| Tip rama: | pun ram |
135 mm
MM
Dužina
drške
54 mm
MM
Širina
stakla
18 mm
MM
Širina
mosta


