Opis Police SPL834-0579-56 naočare za sunce
Police SPL834-0579-56 naočare za sunce su izuzetno lukuzne, elegantne, atraktivne, sofisticirane i neodoljive, a namenjene su prefinjenim ženama koje vole glamur. Naočare za sunce Police SPL834-0579-56 su napravljene od sofisticiranih materijala, a dizajnirane su u srebrnoj boji, dok su stakla ovih naočara u sivoj boji. Police SPL834-0579-56 ženske naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Police SPL834-0579-56 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Police |
| Model: | SPL834-0579-56 |
| Pol: | ženske |
| Vrsta okvira: | okrugle |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja u slovima: | srebrna |
| Boja okvira: | shiny palladium |
| Boja stakla: | smoke mirror |
| Dužina drške: | 135 mm |
| Širina okvira: | 56 mm |
| Širina mosta: | 19 mm |
| Tip rama: | pun ram |
135 mm
MM
Dužina
drške
56 mm
MM
Širina
stakla
19 mm
MM
Širina
mosta



