Opis Nina Ricci SNR111-M77X-55 naočare za sunce
Nina Ricci SNR111-M77X-55 naočare za sunce su veoma elegantne, šarmantne, atraktivne i moderne, a namenjene su lepim ženama lepršavog duha. Naočare za sunce Nina Ricci SNR111-M77X-55 su napravljene od najboljeg materijala, a dizajnirane su u šik i prefinjenoj kombinaciji bež i srebrne boje, dok su stakla ovih naočara u braon boji. Nina Ricci SNR111-M77X-55 ženske naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Nina Ricci SNR111-M77X-55 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Nina Ricci |
| Model: | SNR111-M77X-55 |
| Pol: | ženske |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | wayfarer |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja u slovima: | bež |
| Boja okvira: | beige/silver |
| Boja stakla: | brown |
| Dužina drške: | 140 mm |
| Širina okvira: | 55 mm |
| Širina mosta: | 18 mm |
| Tip rama: | pun ram |
| Zemlja proizvodjač: | Italija |
140 mm
MM
Dužina
drške
55 mm
MM
Širina
stakla
18 mm
MM
Širina
mosta



