Opis Bally BY0021-H-01N-57 naočare za sunce
Bally BY0021-H-01N-57 naočare za sunce su veoma moderne, atraktivne, šarmantne i elegantne, a namenjene su urbanim muškarcima slobodnog duha. Naočare za sunce Bally BY0021-H-01N-57 su napravljene od kvalitetne plastike, a dizajnirane su u elegantnoj crnoj boji, dok su stakla u sivoj boji. Bally BY0021-H-01N-57 muške naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Bally BY0021-H-01N-57 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Bally |
| Model: | BY0021-H-01N-57 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | avijator |
| Materijal okvira: | plastika |
| Boja u slovima: | crna |
| Boja okvira: | black |
| Boja stakla: | grey |
| Dužina drške: | 145 mm |
| Širina okvira: | 57 mm |
| Širina mosta: | 16 mm |
| Tip rama: | pun ram |
| Zemlja proizvodjač: | Italija |
145 mm
MM
Dužina
drške
57 mm
MM
Širina
stakla
16 mm
MM
Širina
mosta


