Opis Max Mara MMWIREII-06J-58 naočare za sunce
Max Mara MMWIREII-06J-58 naočare za sunce su veoma luksuzne, atraktivne, šarmantne i neodoljive, a namenjene su elegantnim ženama koje plene glamurom. Naočare za sunce Max Mara MMWIREII-06J-58 izradjene su od najkvalitetnijih materijala, okviri su u prefinjenoj zlatnoj boji, dok su stakla u braon boji. Max Mara MMWIREII-06J-58 naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Max Mara MMWIREII-06J-58 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Max Mara |
| Model: | MMWIREII-06J-58 |
| Pol: | ženske |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | ovalne |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja u slovima: | zlatna |
| Boja okvira: | gold Havana |
| Boja stakla: | brown |
| Dužina drške: | 140 mm |
| Širina okvira: | 54 mm |
| Širina mosta: | 18 mm |
| Tip rama: | pun ram |
140 mm
MM
Dužina
drške
54 mm
MM
Širina
stakla
18 mm
MM
Širina
mosta





