Opis Escada SES940-579F-62 naočare za sunce
Escada SES940-579F-62 naočare za sunce su veoma moderne, atraktivne, šarmantne i elegantne, a namenjene su urbanim muškarcima koji vole modu. Naočare za sunce Escada SES940-579F-62 su napravljene od kvalitetnog materijala, a dizajnirane su u elegantnoj srebrnoj boji, dok su stakla u sivoj boji. Escada SES940-579F-62 muške naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Escada SES940-579F-62 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Escada |
| Model: | SES940-579F-62 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | avijator |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja u slovima: | srebrna |
| Boja okvira: | shiny palladium |
| Boja stakla: | grey |
| Dužina drške: | 140 mm |
| Širina okvira: | 62 mm |
| Širina mosta: | 13 mm |
| Tip rama: | pun ram |
140 mm
MM
Dužina
drške
62 mm
MM
Širina
stakla
13 mm
MM
Širina
mosta


