Opis Carrera CARRERA1023/S-WR7-71 naočare za sunce
Carrera CARRERA1023/S-WR7-71 naočare za sunce su veoma šarmantne, atraktivne, elegantne, neodoljive i moderne, a namenjene su muškarcima koji plene sportskim duhom i elegancijom. Naočare za sunce Carrera CARRERA1023/S-WR7-71 su napravljene od kvalitetne plastike, a dizajnirane su prefinjenoj havana braon boji, dok su stakla u braon boji. Carrera CARRERA1023/S-WR7-71 muške naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Carrera CARRERA1023/S-WR7-71 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Carrera |
| Model: | CARRERA1023/S-WR7-71 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | ovalne |
| Materijal okvira: | plastika |
| Boja - kod boje: | WR7 |
| Boja u slovima: | braon |
| Boja okvira: | Dark Havana |
| Boja stakla: | brown |
| Dužina drške: | 135 mm |
| Širina okvira: | 60 mm |
| Širina mosta: | 15 mm |
135 mm
MM
Dužina
drške
60 mm
MM
Širina
stakla
15 mm
MM
Širina
mosta



