Opis Carrera CARRERAFACER-WR7-69 naočare za sunce
Carrera CARRERAFACER-WR7-69 naočare za sunce su veoma elegantne, moderne, neodoljive i atraktivne, a namenjene su urbanim muškarcima avanturističkog duha. Naočare za sunce Carrera CARRERAFACER-WR7-69 su napravljene od kvalitetne plastike, a dizajnirane su u veoma elegantnoj Havana crnoj boji, dok su stakla naočara u braon boji. Carrera CARRERAFACER-WR7-69 muške naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Carrera CARRERAFACER-WR7-69 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Carrera |
| Model: | CARRERAFACER-WR7-69 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | wayfarer |
| Materijal okvira: | plastika |
| Boja - kod boje: | WR7 |
| Boja u slovima: | Havana crna |
| Boja okvira: | Black Havana |
| Boja stakla: | brown |
| Dužina drške: | 130 mm |
| Širina okvira: | 62 mm |
| Širina mosta: | 15 mm |
130 mm
MM
Dužina
drške
62 mm
MM
Širina
stakla
15 mm
MM
Širina
mosta



