Opis Ermenegildo Zegna EZ0123-56V-55 naočare za sunce
Ermenegildo Zegna EZ0123-56V-55 naočare za sunce su veoma luksuzne, atraktivne, šarmantne i elegantne, a namenjene su urbanim muškarcima slobodnog duha koji odišu stilom. Naočare za sunce Ermenegildo Zegna EZ0123-56V-55 su napravljene od kvalitetne plastike, a dizajnirane su u elegantnoj Havana braon boji, dok su stakla u plavoj boji. Ermenegildo Zegna EZ0123-56V-55 muške naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Ermenegildo Zegna EZ0123-56V-55 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Ermenegildo Zegna |
| Model: | EZ0123-56V-55 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | ovalne |
| Materijal okvira: | plastika |
| Boja - kod boje: | 56V |
| Boja u slovima: | braon |
| Boja okvira: | Havana brown |
| Boja stakla: | blue |
| Dužina drške: | 140 mm |
| Širina okvira: | 55 mm |
| Širina mosta: | 18 mm |
| Tip rama: | pun ram |
| Zemlja proizvodjač: | Italija |
140 mm
MM
Dužina
drške
55 mm
MM
Širina
stakla
18 mm
MM
Širina
mosta



