Opis Donna Karan DK101-608-59 naočare za sunce
DKNY DK101-608-59 naočare za sunce su veoma luksuzne, sofisticirane, šik i glamurozne, a namenjene su prefinjenim i neodoljivim ženama koje su ljubitelji mode. Naočare za sunce DKNY DK101-608-59 su napravljene od kvalitetnih materijala, a dizajnirane su u elegantnoj rose gold boji, dok su stakla naočara u braon boji. DKNY DK101-608-59 ženske naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. DKNY DK101-608-59 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Donna Karan |
| Model: | DK101-608-59 |
| Pol: | ženske |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | okrugle |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja - kod boje: | 608 |
| Boja u slovima: | zlatna |
| Boja okvira: | rose gold |
| Boja stakla: | brown |
| Dužina drške: | 135 mm |
| Širina okvira: | 59 mm |
| Širina mosta: | 16 mm |
| Tip rama: | pola rama |
135 mm
MM
Dužina
drške
59 mm
MM
Širina
okvira
16 mm
MM
Širina
mosta



