Opis Donna Karan DK515-001-66 naočare za sunce
Donna Karan DK515-001-66 naočare za sunce su veoma neodoljive, atraktivne, šarmantne i glamurozne, a namenjene su urbanim muškarcima avanturističkog duha. Naočare za sunce Donna Karan DK515-001-66 su napravljene od kvalitetne plastike, a dizajnirane su u elegantnoj crnoj boji, dok su stakla u sivoj boji. Donna Karan DK515-001-66 muške naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Donna Karan DK515-001-66 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Donna Karan |
| Model: | DK515-001-66 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Materijal okvira: | plastika |
| Boja - kod boje: | 001 |
| Boja u slovima: | crna |
| Boja okvira: | black |
| Boja stakla: | gray |
| Dužina drške: | 144 mm |
| Širina okvira: | 66 mm |
| Širina mosta: | 4 mm |
144 mm
MM
Dužina
drške
66 mm
MM
Širina
stakla
4 mm
MM
Širina
mosta


