Opis Mauboussin MAUS161902-2-59 naočare za sunce
Mauboussin MAUS161902-2-59 naočare za sunce su elegantne, sofisticirane, šarmantne i glamurozne, a namenjene su ženama koje odišu stilom i prefinjenošću. Naočare za sunce Mauboussin MAUS161902-2-59 su napravljene od najfinijih materijala, dizajnirane su u glamuroznoj Havana braon boji, dok su stakla naočara u sivoj boji. Mauboussin MAUS161902-2-59 ženske naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Mauboussin MAUS161902-2-59 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Mauboussin |
| Model: | MAUS161902-2-59 |
| Pol: | ženske |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | ovalne |
| Materijal okvira: | plastika |
| Boja u slovima: | braon |
| Boja okvira: | Havana brown |
| Boja stakla: | grey |
| Dužina drške: | 135 mm |
| Širina okvira: | 59 mm |
| Širina mosta: | 16 mm |
| Tip rama: | pun ram |
135 mm
MM
Dužina
drške
59 mm
MM
Širina
stakla
16 mm
MM
Širina
mosta


