Opis Ermenegildo Zegna EZ0094-01N-54 naočare za sunce
Ermenegildo Zegna EZ0094-01N-54 naočare za sunce su veoma luksuzne, prefinjene, maštovite i atraktivne, a namenjene su modernim muškarcima. Naočare za sunce Ermenegildo Zegna EZ0094-01N-54 su napravljene od kvalitetnih materijala, a dizajnirane su u elegantnoj crnoj boji, dok su stakla u zelenoj boji. Ermenegildo Zegna EZ0094-01N-54 muške naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Ermenegildo Zegna EZ0094-01N-54 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Ermenegildo Zegna |
| Model: | EZ0094-01N-54 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | wayfarer |
| Materijal okvira: | plastika |
| Boja u slovima: | crna |
| Boja okvira: | black |
| Boja stakla: | green |
| Dužina drške: | 145 mm |
| Širina okvira: | 54 mm |
| Širina mosta: | 18 mm |
| Tip rama: | pun ram |
| Zemlja proizvodjač: | Italija |
145 mm
MM
Dužina
drške
54 mm
MM
Širina
stakla
18 mm
MM
Širina
mosta


