Opis Lacoste L603N-035-53 naočare za sunce
Lacoste L603N-035-53 naočare za sunce su izuzetno elegantne, atraktivne, sofisticirane i neodoljive, a namenjene su prefinjenim ženama koje vole stil i glamur. Naočare za sunce Lacoste L603N-035-53 su napravljene od sofisticiranih materijala, a dizajnirane su u šarmantnoj i elegantnoj braon boji, dok su stakla ovih naočara u braon boji. Lacoste L603N-035-53 ženske naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Lacoste L603N-035-53 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Lacoste |
| Model: | L603N-035-53 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | ovalne |
| Materijal okvira: | plastika |
| Boja u slovima: | braon |
| Boja okvira: | brown |
| Boja stakla: | brown |
| Dužina drške: | 145 mm |
| Širina okvira: | 53 mm |
| Širina mosta: | 18 mm |
| Tip rama: | pun ram |
145 mm
MM
Dužina
drške
53 mm
MM
Širina
stakla
18 mm
MM
Širina
mosta




