Opis Pepe Jeans PJ7296-C2-55 naočare za sunce
Pepe Jeans PJ7296-C2-55 naočare za sunce su veoma atraktivne, elegantne, glamurozne i neodoljive, a namenjene su zavodljivim i urbanim ženama. Naočare za sunce Pepe Jeans PJ7296-C2-55 su napravljene od najkvalitetnijih materijala, a dizajnirane su u elegantnoj sivoj boji, dok su stakla naočara u sivoj boji. Pepe Jeans PJ7296-C2-55 ženske naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Pepe Jeans PJ7296-C2-55 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Pepe Jeans |
| Model: | PJ7296-C2-55 |
| Pol: | ženske |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | wayfarer |
| Materijal okvira: | plastika |
| Boja u slovima: | siva |
| Boja okvira: | grey |
| Boja stakla: | smoke mirror |
| Dužina drške: | 145 mm |
| Širina okvira: | 55 mm |
| Širina mosta: | 16 mm |
| Tip rama: | pun ram |
145 mm
MM
Dužina
drške
55 mm
MM
Širina
stakla
16 mm
MM
Širina
mosta



