Opis Hilton HIL-CLUB8-C3-56 naočare za sunce
Hilton HIL-CLUB8-C3-56 naočare za sunce su veoma sofisticirane, atraktivne, privlačne i šarmantne, a namenjene su elegantnim i modernim muškarcima koji odišu stilom i glamurom. Naočare za sunce Hilton HIL-CLUB8-C3-56 su napravljene od najkvalitetnijih materijala, a dizajnirane su kombinaciji zlatne i Havana braon boje, dok su stakla od plastike u braon boji. Hilton HIL-CLUB8-C3-56 muške naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Hilton HIL-CLUB8-C3-56 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Hilton |
| Model: | HIL-CLUB8-C3-56 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | avijator |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja u slovima: | zlatna |
| Boja okvira: | gold/Havana brown |
| Boja stakla: | brown |
| Dužina drške: | 145 mm |
| Širina okvira: | 56 mm |
| Širina mosta: | 18 mm |
| Tip rama: | pun ram |
| Zemlja proizvodjač: | Italija |
145 mm
MM
Dužina
drške
56 mm
MM
Širina
stakla
18 mm
MM
Širina
mosta




