Opis Nina Ricci SNR168-08H2-59 naočare za sunce
Nina Ricci SNR168-08H2-59 naočare za sunce su izuzetno luksuzne, sofisticirane, šik i glamurozne, a namenjene su prefinjenim ženama koje su ljubitelji mode i elegancije. Naočare za sunce Nina Ricci SNR168-08H2-59 su napravljene od prefinjenih materijala, a dizajnirane su u elegantnoj i prefinjenoj zlatnoj boji, dok su stakla naočara u sivoj boji. Nina Ricci SNR168-08H2-59 ženske naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Nina Ricci SNR168-08H2-59 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Nina Ricci |
| Model: | SNR168-08H2-59 |
| Pol: | ženske |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | ovalne |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja u slovima: | zlatna |
| Boja okvira: | shiny rose gold |
| Boja stakla: | grey |
| Dužina drške: | 135 mm |
| Širina okvira: | 59 mm |
| Širina mosta: | 17 mm |
| Tip rama: | pun ram |
| Zemlja proizvodjač: | Italija |
135 mm
MM
Dužina
drške
59 mm
MM
Širina
stakla
17 mm
MM
Širina
mosta


