Opis Emilio Pucci EP0093-20B-54 naočare za sunce
Emilio Pucci EP0093-20B-54 naočare za sunce su veoma lukuzne, atraktivne, šarmantne i neodoljive, a namenjene su sofisticiranim ženama koje odišu elegancijom i glamurom. Naočare za sunce Emilio Pucci EP0093-20B-54 su izradjene od kvalitetnih materijala, a dizajnirane su u elegantnoj i glamuroznoj kombinaciji crne i sive boje, dok su stakla ovih naočara u sivoj boji. Emilio Pucci EP0093-20B-54 ženske naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Emilio Pucci EP0093-20B-54 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Emilio Pucci |
| Model: | EP0093-20B-54 |
| Pol: | ženske |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | ovalne |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja u slovima: | crna |
| Boja okvira: | black/silver |
| Boja stakla: | smoke mirror |
| Dužina drške: | 135 mm |
| Širina okvira: | 54 mm |
| Širina mosta: | 20 mm |
| Tip rama: | pun ram |
| Zemlja proizvodjač: | Italija |
135 mm
MM
Dužina
drške
54 mm
MM
Širina
stakla
20 mm
MM
Širina
mosta


