Opis Prada PR04US-284130-43 naočare za sunce
Prada PR04US-284130-43 naočare za sunce su izuzetno luksuzne, elegantne, atraktivne, stilizovane i neodoljive, a namenjene su prefinjenim ženama koje vole glamur i modu. Naočare za sunce Prada PR04US-284130-43 su napravljene od sofisticiranih materijala, a dizajnirane su u šarmantnoj i elegantnoj kombinaciji braon, crne i žute boje, dok su stakla ovih naočara u sivoj boji. Prada PR04US-284130-43 ženske naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Prada PR04US-284130-43 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Prada |
| Model: | PR04US-284130-43 |
| Pol: | ženske |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | mačkaste |
| Materijal okvira: | plastika |
| Boja u slovima: | braon |
| Boja okvira: | brown/black/yellow |
| Boja stakla: | grey |
| Dužina drške: | 145 mm |
| Visina okvira: | 51 mm |
| Širina okvira: | 43 mm |
| Širina mosta: | 15 mm |
| Tip rama: | pola rama |
| Zemlja proizvodjač: | Italija |
145 mm
MM
Dužina
drške
51 mm
MM
Visina
okvira
43 mm
MM
Širina
stakla
15 mm
MM
Širina
mosta


