Opis Escada SES981-300G-64 naočare za sunce
Escada SES981-300G-64 naočare za sunce su veoma luksuzne, očaravajuće, atraktivne, šarmantne i glamurozne, a namenjene su urbanim muškarcima sa stilom. Naočare za sunce Escada SES981-300G-64 su napravljene od metala, a dizajnirane su u elegantnoj i otmenoj zlatnoj boji, dok su stakla u braon boji. Escada SES981-300G-64 muške naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Escada SES981-300G-64 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Escada |
| Model: | SES981-300G-64 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | ovalne |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja u slovima: | zlatna |
| Boja okvira: | gold pink |
| Boja stakla: | gold |
| Dužina drške: | 135 mm |
| Širina okvira: | 64 mm |
| Širina mosta: | 12 mm |
| Tip rama: | pun ram |
135 mm
MM
Dužina
drške
64 mm
MM
Širina
stakla
12 mm
MM
Širina
mosta



