Opis Police SPL581-0F80-52 naočare za sunce
Police SPL581-0F80-52 naočare za sunce su veoma moderne, atraktivne, šarmantne i elegantne, a namenjene su urbanim muškarcima slobodnog duha. Naočare za sunce Police SPL581-0F80-52 su napravljene od kvalitetne plastike, a dizajnirane su u elegantnoj crnoj boji, dok su injected stakla u sivoj boji. Police SPL581-0F80-52 muške naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Police SPL581-0F80-52 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Police |
| Model: | SPL581-0F80-52 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | wayfarer |
| Materijal okvira: | plastika (injected) |
| Boja u slovima: | siva |
| Boja okvira: | shiny grey |
| Boja stakla: | smoke mirror |
| Dužina drške: | 145 mm |
| Širina okvira: | 52 mm |
| Širina mosta: | 15 mm |
| Tip rama: | pun ram |
145 mm
MM
Dužina
drške
52 mm
MM
Širina
stakla
15 mm
MM
Širina
mosta




