Opis Givenchy GV7145/S-807-57 naočare za sunce
Givenchy GV7145/S-807-57 naočare za sunce su veoma luksuzne, atraktivne, šarmantne i neodoljive, a namenjene su elegantnim ženama koje odišu stilom i glamurom. Naočare za sunce Givenchy GV7145/S-807-57 su izradjene od kvalitetnih materijala, a dizajnirane su u elegantnoj crnoj boji, dok su stakla ovih naočara u sivoj boji. Givenchy GV7145/S-807-57 ženske naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Givenchy GV7145/S-807-57 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Givenchy |
| Model: | GV7145/S-807-57 |
| Pol: | ženske |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | wayfarer |
| Materijal okvira: | plastika |
| Boja u slovima: | crna |
| Boja okvira: | black |
| Boja stakla: | grey |
| Dužina drške: | 145 mm |
| Širina okvira: | 57 mm |
| Širina mosta: | 14 mm |
| Tip rama: | pun ram |
| Zemlja proizvodjač: | Italija |
145 mm
MM
Dužina
drške
57 mm
MM
Širina
stakla
14 mm
MM
Širina
mosta



