Opis Moncler ML0044-71F-48 naočare za sunce
Moncler ML0044-71F-48 naočare za sunce su veoma atraktivne, elegantne, glamurozne i neodoljive, a namenjene su ženama koje vole luksuz i modu. Naočare za sunce Moncler ML0044-71F-48 su napravljene od najkvalitetnijih materijala, a dizajnirane su u elegantnoj bordo boji, dok su stakla u braon boji. Moncler ML0044-71F-48 ženske naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Moncler ML0044-71F-48 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Moncler |
| Model: | ML0044-71F-48 |
| Pol: | ženske |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | mačkaste |
| Materijal okvira: | plastika |
| Boja u slovima: | bordo |
| Boja okvira: | red (bordeaux) |
| Boja stakla: | brown |
| Dužina drške: | 140 mm |
| Širina okvira: | 48 mm |
| Širina mosta: | 21 mm |
| Tip rama: | pun ram |
| Zemlja proizvodjač: | Italija |
140 mm
MM
Dužina
drške
48 mm
MM
Širina
stakla
21 mm
MM
Širina
mosta



