Opis Police SPL722-09QW-53 naočare za sunce
Police SPL722-09QW-53 naočare za sunce su veoma moderne, atraktivne, šarmantne i elegantne, a namenjene su urbanim muškarcima slobodnog duha. Naočare za sunce Police SPL722-09QW-53 su napravljene od kvalitetne plastike, a dizajnirane su u elegantnoj plavoj boji, dok su stakla u plavoj boji. Police SPL722-09QW-53 muške naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Police SPL722-09QW-53 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Police |
| Model: | SPL722-09QW-53 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | okrugle |
| Materijal okvira: | plastika |
| Boja u slovima: | plava |
| Boja okvira: | blue |
| Boja stakla: | blue |
| Dužina drške: | 145 mm |
| Širina okvira: | 53 mm |
| Širina mosta: | 20 mm |
| Tip rama: | pun ram |
145 mm
MM
Dužina
drške
53 mm
MM
Širina
stakla
20 mm
MM
Širina
mosta



