Opis Hilton HIL-928-77-54 naočare za sunce
Hilton HIL-928-77-54 naočare za sunce su veoma elegantne, prefinjene, glamurozne i šarmantne, a namenjene su sofisticiranim muškarcima koji odišu hedonizmom. Naočare za sunce Hilton HIL-928-77-54 su napravljene od najkvalitetnijih materijala, a dizajnirane su u elegantnoj i sofisticiranoj Havana braon boji, dok su stakla u braon boji. Hilton HIL-928-77-54 muške naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Hilton HIL-928-77-54 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Hilton |
| Model: | HIL-928-77-54 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | avijator |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja u slovima: | braon |
| Boja okvira: | Havana brown |
| Boja stakla: | brown |
| Dužina drške: | 140 mm |
| Širina okvira: | 54 mm |
| Širina mosta: | 20 mm |
| Tip rama: | pun ram |
| Zemlja proizvodjač: | Italija |
140 mm
MM
Dužina
drške
54 mm
MM
Širina
stakla
20 mm
MM
Širina
mosta



