Opis Mauboussin MAUS162202-2-54 naočare za sunce
Mauboussin MAUS162202-2-54 naočare za sunce su veoma glamurozne, elegantne, sofisticirane i neodoljive, a namenjene su sofisticiranim ženama koje cene luksuz i prefinjenost. Naočare za sunce Mauboussin MAUS162202-2-54 su napravljene od najkvalitetnijih materijala, a dizajnirane su u elegantnoj kombinaciji Havana braon i crne boje, dok su stakla u sivoj boji. Mauboussin MAUS162202-2-54 ženske naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Mauboussin MAUS162202-2-54 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Mauboussin |
| Model: | MAUS162202-2-54 |
| Pol: | ženske |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | wayfarer |
| Materijal okvira: | plastika |
| Boja u slovima: | braon |
| Boja okvira: | Havana brown/black |
| Boja stakla: | gray |
| Dužina drške: | 140 mm |
| Širina okvira: | 54 mm |
| Širina mosta: | 16 mm |
| Tip rama: | pun ram |
140 mm
MM
Dužina
drške
54 mm
MM
Širina
stakla
16 mm
MM
Širina
mosta



