Opis Gianfranco Ferre GFF1218-004-57 naočare za sunce
Gianfranco Ferre GFF1218-004-57 naočare za sunce su veoma luksuzne, atraktivne, šarmantne i neodoljive, a namenjene su smelim i hrabrim ženama koje odišu stilom i glamurom. Naočare za sunce Gianfranco Ferre GFF1218-004-57 imaju drske dužine 140 milimetara, okviri su u prefinjenoj kombinaciji Havana braon i zlatne boje, dok su stakla u braon boji. Gianfranco Ferre GFF1218-004-57 naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Gianfranco Ferre GFF1218-004-57 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Gianfranco Ferre |
| Model: | GFF1218-004-57 |
| Pol: | ženske |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | leptir |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja u slovima: | braon |
| Boja okvira: | Havana brown |
| Boja stakla: | brown |
| Dužina drške: | 140 mm |
| Širina okvira: | 57 mm |
| Širina mosta: | 18 mm |
140 mm
MM
Dužina
drške
57 mm
MM
Širina
stakla
18 mm
MM
Širina
mosta


