Opis Trussardi STR337-0B04-53 naočare za sunce
Trussardi STR337-0B04-53 naočare za sunce su veoma elegantne, prefinjene, glamurozne i šarmantne, a namenjene su sofisticiranim muškarcima koji odišu hedonizmom. Naočare za sunce Trussardi STR337-0B04-53 su napravljene od kvalitetne plastike, a dizajnirane su u elegantnoj plavoj boji, dok su stakla takodje u plavoj boji. Trussardi STR337-0B04-53 muške naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Trussardi STR337-0B04-53 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
rnrn
| Dizajner: | Trussardi |
| Model: | STR337-0B04-53 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | okrugle |
| Materijal okvira: | plastika |
| Boja u slovima: | plava |
| Boja okvira: | shiny grey/blue |
| Boja stakla: | blue |
| Dužina drške: | 140 mm |
| Širina okvira: | 53 mm |
| Širina mosta: | 19 mm |
| Tip rama: | pun ram |
140 mm
MM
Dužina
drške
53 mm
MM
Širina
stakla
19 mm
MM
Širina
mosta



