Opis Swarovski SK0220-33U-56 naočare za sunce
Swarovski SK0220-33U-56 naočare za sunce su elegantne, prefinjene, luksuzne i glamurozne, a namenjene su sofisticiranim i modernim ženama koje odišu stilom. Naočare za sunce Swarovski SK0220-33U-56 su napravljene od najfinijih materijala, a dizajnirane su od metala u elegantnoj zlatnoj boji, dok su stakla u braon boji. Swarovski SK0220-33U-56 ženske naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Swarovski SK0220-33U-56 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Swarovski |
| Model: | SK0220-33U-56 |
| Pol: | ženske |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | leptir |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja - kod boje: | 33U |
| Boja u slovima: | zlatna |
| Boja okvira: | gold |
| Boja stakla: | brown |
| Dužina drške: | 140 mm |
| Širina okvira: | 56 mm |
| Širina mosta: | 15 mm |
| Tip rama: | pun ram |
140 mm
MM
Dužina
drške
56 mm
MM
Širina
stakla
15 mm
MM
Širina
mosta


